Wszystko do sypialni...

Transformer 1,5 (3,5 cm) Penis Extension

Transformer 1,5 (3,5 cm) Penis Extension znajduje się w kategorii: Powiększanie Penisa

Transformer 1,5 (3,5 cm) Penis Extension
Producent
Cena 104.90 zł
Status - DOSTĘPNY


Nakładka Transformer 1,5 (3,5 cm) Penis Extension
Cyberskin Penis Extension jest zupełnie nową, profesjonalną nakładką na penisa marki Topco Sales, mającą za zadanie powiększyć Twojego członka w łatwy, szybki i pewny sposob.
Wykonana z innowacyjnego materiału, cyberskory, nie tylko wydłuży Twojego penisa, ale także go poszerzy. Wygodna, o naturalnym kształcie i nie zsuwająca się zapewni Wam zupełnie nowy wymiar przyjemności.
Nakładki Cyberskin Transformer dostępne są w czterech wersjach. Rozmiar jest uniwersalny, ale to ty decydujesz, jakiego powiększenia Ci trzeba. Kliknij miniaturkę nakładki, ktora Cię interesuje.
Rozmiar ma znaczenie!
Kobiety bardzo cenią sobie rozmiar penisa. Może się to wydać przereklamowane, ale duży członek naprawdę zapewnia więcej przyjemności. Dłuższy i grubszy penis styka się większą powierzchnią z wnętrzem kobiety, ocierając się o nie i docierając do miejsc, ktore mogą się wydać nieosiągalne. Większy członek to więcej satysfakcji,a przecież o to właśnie chodzi podczas stosunku.
Dla każdego coś miłego
Każdy penis jest inny. Niektore są krotsze, niektore dłuższe. Jedne są cienkie, inne grube. I jak to zwykle bywa, zazdrościmy innym rozmiaru. Każdy mężczyzna chciałby zobaczyć jak to jest mieć kilka centymetrow więcej. Tylko jak dobrać odpowiednią wielkość? Wiele nakładek ma tylko jeden rozmiar i nie raz jest on zupełnie nie odpowiedni do naszych potrzeb. Mamy na to świetne rozwiązanie!
Cyberskin Penis Extension jest nakładką w kształcie penisa o naturalnym, cielistym kolorze, aby dać Ci wrażenie prawdziwego powiększenia. Wykonana jest z innowacyjnego materiału, cyberskory, ktora w dotyku przypomina prawdziwe ciało. Nie zsuwająca się, dokładnie przylegająca i gładka, zapewni Twojej partnerce ogrom przyjemności, a Tobie doda pewności siebie. Nie musisz ryzykować operacją, ani czekać wiele miesięcy, aż Twoj członek osiągnie zadowalający rozmiar. Wybierz odpowiedni dla siebie rozmiar i ciesz się wielkim penisem!
Cyberskin Zupełna nowość!
Cyberskin Penis Extension wykonana jest z zupełnie innowacyjnego materiału, jakim jest cyberskora. Jest to bardzo realistyczny materiał. Szybko osiągaja temperaturę ciała i doskonale imituję elastyczność i miękkość prawdziwej skory. Przy użyciu najnowszej technologii komputerowe NASA Aerospace 601, udało się osiągnąć materiał, ktory łączy w sobie dwie niesamowite właściwości. Z zewnątrz miękki i jędrny, wewnątrz odpowiednio twardy i trwały, aby zapewnić Ci optymalny komfort i realistyczne doznania (opatentowana technika Dual Density). Profesjonalny materiał, stosowany jest jedynie do najwyższej jakości zabawek erotycznych, w tym także do Cyberskin Penis Extension!
Od strony fizycznej, atomy CyberSkin łączą się ze sobą w bardzo trwałych wiązaniach. Oznacza to, że materiał ten jest bardzo plastyczny, jednak natychmiastowo wraca do swojej naturalnej formy. Dzięki temu, że zachowuje swoj kształt, produkty CyberSkin przy odpowiedniej pielęgnacji są bardzo trwałe a także dostarczają wysokiej jakości realistycznych doznań.
Dzięki zastosowaniu techniki Dual Density nakładki CyberSkin są w stanie symulować delikatność skory i sztywność tkanki wewnętrznej i kości. W procesie tworzenia, maszyny modelujące używają komputerowych wtryskow, zapewniających odpowiednie rozmieszczenie materiału. Oznacza to, że w nakładce pod miękką skorą możesz poczuć kształt tkanek penisa. Dodatkowo przylega ona bezpośrednio do członka, nie zswuwając się ani nie ściskając go. Zapewnia to absolutnie nowy wymiar przyjemności na rynku zabawek erotycznych.
Sprawdź zakładkę quot;Filmquot; na samej gorze opisu, aby zobaczyć prezentację Cyberskin Penis Extension
Jak to jest zrobione?
Cyberskin Penis Extension składa się z dwoch części. Pierwsza, pusta w środku jest fragmentem, ktory nasuwasz na penisa tak, jak prezerwatywę. Druga jest twarda, wypełniona w środku i bez otworu. Jest to ten fragment, ktory przedłuża Twojego penisa. Cała nakładka ma naturalny kształt i cielisty kolor, aby dać wrażenie prawdziwego powiększenia.
Sposob użycia:
Nakładkę Cyberskin zakłada się podobnie do prezerwatywy. Nałoż ją na żołądź i naciągnij warstwę rozwijalną wzdłuż penisa. Rozmiar nakładki jest uniwersalny, jeżeli okaże się za długa, możesz spokojnie przyciąć ją nożyczkami. Pamiętaj, że nakładka nie działa antykoncepcyjnie. Stosuj ją razem z prezerwatywą.
Pamiętaj o nawilżeniu
Przy stosowaniu produktow erotycznych świetnie sprawdzają się żele zapewniające odpowiednie nawilżenie i poślizg.
Pamiętaj, że większość gadżetow można stosować jedynie z lubrykantami stworzonymi na bazie wody. Dlatego polecamy najlepszy na rynku Be Lover Gel 150 ml, wyprodukowany na bazie wody. Jest bez zapachu, nie plami, głęboko i długotrwale nawilża. Zyskaj super komfort podczas ćwiczeń powiększających penisa.
Higiena
Cyberskora jest materiałym wymagającym odpowiedniej pielęgnacji. Po każdym użyciu, należy ją umyć delikatnym mydłem, po czym osuszyć miękką tkaniną w celu uniknięcia uszkodzeń. Po wyschnięciu posyp skorę odnawiającym tynkiem dołączonym do zestawu.
Sprawdź, ktora długość nakładki Ci odpowiada:
Transformer 1,5
Transformer 2
Transformer 3

Inne artykuły z kategorii Powiększanie Penisa

2x Zestaw: Penis XL New Edition -120 tab + 100ml żelu !
2x Zestaw: Penis XL New Edition -120 tab + 100ml żelu ! []
Cena:319.00 zł
3op. Penilarge - 180 tab - Dostajesz 60tab GRATIS!
3op. Penilarge - 180 tab - Dostajesz 60tab GRATIS! []
Cena:299.90 zł
3x Zestaw: Penis XL New Edition - 180 tab + 150ml żelu!
3x Zestaw: Penis XL New Edition - 180 tab + 150ml żelu! []
Cena:449.00 zł
7op. Penilarge - 420 tab - Dostajesz 180tab GRATIS
7op. Penilarge - 420 tab - Dostajesz 180tab GRATIS []
Cena:599.90 zł
AndroExtender + Comfort Kit
AndroExtender + Comfort Kit []
Cena:499.90 zł
AndroExtender - Powiększanie o jakim marzyłeś
AndroExtender - Powiększanie o jakim marzyłeś []
Cena:399.90 zł
AndroExtender PREMIUM
AndroExtender PREMIUM []
Cena:499.90 zł
AndroExtender PREMIUM + Comfort Kit
AndroExtender PREMIUM + Comfort Kit []
Cena:599.90 zł
AndroPenis Gold + COMFORT KIT
AndroPenis Gold + COMFORT KIT []
Cena:699.90 zł
AndroPenis Gold PREMIUM
AndroPenis Gold PREMIUM []
Cena:699.90 zł

Wesoło w sypialni © www.dokawy.com template by tristar